Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Farmaatsiatehas tahab Tondile rajada kõrghoone
Tondi tänava äärest Lasnamäe tööstusparki
kolida kavatsev Tallinna farmaatsiatehas taotleb linnaplaneerijatelt õigust
ehitada oma praegusele krundile kuni 25 korruse kõrgune maja.
Kristiine linnaosa valitsusele saadetud kirjas märkis farmaatsiatehase juhataja Raivo Unt, et ettevõte soovib Tondi 33 asuvale krundile endise tehasehoone asemele rajada kuni 77 meetri kõrgust ehk umbes 20–25-korruselist maja, kirjutas Postimees.
Kui ettevõte sünnib soovist teha midagi sisukat ja põnevat, ei pruugi esialgu ollagi suurt strateegiat ja visiooni. Ent kui sellele lisandub aastatepikkune sihikindlus, oskus õigeid otsuseid teha ja kirg valdkonna vastu, võib sellest kasvada midagi suurt. Just nii on läinud ettevõttega Optimus Systems, mis alustas 20 aastat tagasi viieliikmelise meeskonnana ning on nüüdseks kasvanud Eesti turvavaldkonna liidriks.