• 08.10.07, 13:45
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Viisitamme juhitav Pärnu müüb oksjonil vähemalt 70 miljoni eest vara

Pärnu linn paneb linnapea Mart Viisitamme eestvedamisel oksjonile hulga magusa asukohaga ajaloolisi hooneid, millest suur osa on arhitektuurimälestised.
Kokku ulatuvad Pärnu vanalinnas ja kuurordialal paiknevate kinnistute enampakkumise alghinnad üle 70 miljoni krooni. Kalleim on A.H. Tammsaare puiestee 11 asuv pansionaadihoone, mille hind on 30 miljonit krooni.
Suurema osa kinnistute otstarve on ühiskondlike hoonete maa, siiski on müügis ka kaks ärimaad: Pühavaimu 8 asuv kinnistu hinnaga 5 miljonit krooni ja Uus 3 asuv kinnistu hinnaga 9 miljonit krooni.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 12.08.25, 11:39
TalTechi uuring kinnitab: Airoboti niiskustagastusega soojusvaheti on Eesti kliimas kõige tõhusam
Eestis on aastaid püsinud arusaam, justkui plaatsoojusvahetid, eriti niiskustagastusega ehk ERV-tüüpi seadmed, ei sobi meie kliimasse. Levinud on hirm, et need külmuvad talvel ja ei ole energiatõhusad. See müüt pärineb ajast, mil turul levisid odavad ristvoolu vahetid, mille kasutegur oli madal ja automaatika olematu. Tänapäeval on see eelarvamus ajale jalgu jäänud.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele