Kinnisvararalli võitja sõidab panga kulul Indiasse

Laupäeval näitab Hansapank klientidele 90
Tallinna kinnisvaraobjekti, samas laenusoovi avaldanud ja nädalaga lepingu
sõlminud klientide vahel loosib pank välja reisi Indiasse.

Hansapank saatis eluaseme- ja kodukapitali laenu võtmiseks piisava sissetulekuga klientidele nimelised kutsed laupäevasele Uue Kodu Päevale, mille raames toimub üheaegne kliendipäev 90 Tallinna ja selle lähiümbruse kinnisvaraobjektil.

Nii massilised üheaegsed kliendipäevad leiavadEestis aset esmakordselt.

Samas kutsub Hansapank Uue Kodu Päevale nii neid, kes tahaksid omale uut kodu osta kui neid, kel kinnisvara juba olemas. "Olete juba kinnisvara omanik? Rävala kontorisse olete oodatud just Teie, kes te soovite leida uusi ideid ja lahendusi oma olemasolevale või uhiuuele kodule," seisab kutsel.

"Kõikidele sel päeval kodukapitalilaenu soovist teatanud klientidele kingitus Hansapanga poolt ning nädala jooksul lepingu sõlminute vahel loositakse koostöös Travel IN'iga 45 000 krooni väärtuseline India reis kahele päikeselisse GOAsse."

Aktiivsemate objektikülastajate vahel läheb loosi fotokaamera Canon.

Et loetud tundide jooksul võimalikult palju uusehitisi läbi käia jõuaks, on Hansapank organiseerinud bussituurid Tallinna kesklinna, Põhja-Tallinna, Kristiine-Mustamäe, Õismäe-Kakumäe, Pirita-Viimsi ja Lasnamäe-Peetriküla marsruudil.

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed