• 28.09.07, 15:09
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Norra fjordide äärde saab maja vähemalt 2,5 miljoni krooniga

Emerand Kinnisvara müüb Norras Breivika piirkonnas fjordidekaldal maju, mille hind algab 2,5 miljonist Eesti kroonist.
Majad onsuurepärase vaatega Folla fjordile, seisab büroo kodulehel.Esimese viie maja hind on 2,5 miljonit krooni, aga müüja jätab endale õiguse muuta hindu seoses ehitushinna muudatustega. Maja hinna sees on uksed, aknad ja küttesüsteem, aga see ei sisalda sisustust (köök, kapid, värvimine jne).
Soovi korral saab ehitada ka sauna, mis maksab 25 000 krooni lisaks. Krundi suurused on 800-1000 ruutmeetrit. Kinnistu rendihind aastas kuni 5000 krooni. Maa tuleb rentida vastavalt Norra seadusele. Maa renditakse 99 aastaks.
Esimesed majad lubatakse lehel valmis ehitada 2008. aastaks, agareaalne ehitus käivitub alles siis, kui 6-7 maja on reaalselt müüdud. Esimeste majade hind on oluliselt madalam võrreldes tuleva hinnatasemega. Esimene osa projektistkoosneb 8-10 majast. Majade asukoht on 100 meetrit merest ja sinna pääsemiseks on vaja minna läbi metsa.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Lähim lennujaam Rorvik asub 50 km kaugusel. Ranna kiirlaev Hurtigruten saabub Rorvikiigal õhtul. Ühe tunni kaugusel on Grong, mis on paradiis mäesuusatajatele.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.25, 11:23
Katuseakende vananemine – probleem, millega peab arvestama
Katuseaknad on oluliselt enamat kui lihtsalt valgusallikad. Need mõjutavad hoone energiatõhusust, ventilatsiooni ja sisekliimat. Vananedes võivad aknad tekitada probleeme, mis ei ole esialgu visuaalselt märgatavad, kuid mis aja jooksul kahjustavad konstruktsioone ning halvendavad kasutajate mugavust.

Hetkel kuum

Arhitektuurse lahenduse on loonud HG Arhitektuur OÜ.
Uudised
  • 30.06.25, 13:26
EKE alustab Hipodroomil suurt ehitusprojekti
Klientidega läbirääkimised võivad olla üsna valulikud ja seda mitmel põhjusel.
Uudised
  • 30.06.25, 06:45
Materjalimüüja teeb rekordmüüke, aga mitte Eestis
Evecon OÜ uus tegevjuht Karl-Joonatan Kvell.
Uudised
  • 26.06.25, 10:04
Evecon sai uue juhi
GALERII: Mapri ehitab viltuvajunud elamu uuesti üles
Uudised
  • 27.06.25, 11:41
GALERII: Mapri ehitab viltuvajunud elamu uuesti üles
Mapri Ehituse järelteeninduse juht Ero Tragel: See, mis Lubja tänaval juhtus, on ainulaadne nii meie praktikas kui ka kogu Eesti ehitussektoris.
Eesti ehitajatel on Soomega eriline, ent kohati keeruline ja vastuoluline suhe.
Uudised
  • 27.06.25, 06:45
Soome ehitusturg on suvel selgelt aktiveerunud
Kvaliteetne tööjõud on väga nõutud, ent selle leidmine on endiselt väga keeruline
Kontsessioonilepingu allkirjastamine.
Uudised
  • 01.07.25, 08:16
Capital Mill ehitab Tapale ujulaga spordikeskuse
Vabaajakeskuse hoonestusõigus seatakse 50 aastaks ning lepinguga kohustub arendaja osutama sporditeenuseid vähemalt 20 aasta vältel
Parima uue ühiskondliku hoone tiitli võitis lasteaed Hellik, Aardla tn 138. Tellija Tartu Linnavalitsus; projekteerija Projektibüroo OÜ; ehitaja AS Ehitustrust. Foto: Talis Taim.
Uudised
  • 30.06.25, 14:15
Galerii: selgusid Tartu parimad ehitised
Kaasaegne Roto katuseaken on kõrgtehnoloogiline meistriteos, mis jätab varasemad mudelid kaugele seljataha.
  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.25, 11:23
Katuseakende vananemine – probleem, millega peab arvestama

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele