Arco Vara hakkab pakkuma kinnisvaraalast nõustamist

Arco Vara hakkab pakkuma äriklientidele
kinnisvaraalast nõustamisteenust, mis hõlmab erinevaid toiminguid kinnisvara
teemadel.

Toimingud puudutavad turu-uuringuid, parima kasutuse analüüsi, kinnisvaraobjektide analüüsi, traditsioonilist kinnisvaraobjektide hindamist ning investeeringu teostatavuse analüüsi.

Ärikliendi nõustamisteenuse pakkumisega alustatakse esialgu Baltikumis. Järk-järgult laiendatakse teenust samal moel ka Arco Vara teistele koduturgudele Ukrainasse, Bulgaariasse ja Rumeeniasse.

Kinnisvaraalase nõustamisteenuse meeskond koosneb valdkonna tipptasemel konsultantidest, kellest paljud on Arco Varas enam kui kolme-aastase kogemusega ning omavad vastavalt hindamise või analüüsi valdkonna kompetentsi.

Arco Vara nõustamisteenuse juht Tõnu Luts tõdeb, et teenuseks on vajadus olnud juba aastaid ning seda on teatud ulatuses ka klientidele pakutud. "Tänaseks on sellest saanud iseseisev, põhjalikult läbiproovitud teenus. Meil on koolitatud professionaalid, tugev partnervõrgustik ning grupi tegevusliinide ja geograafia sünergia tugi. Saame tagada konsultatsiooni erapooletuse ning pikaajaliste kogemuse varal ka kahtlemata selge ning objektiivse turunägemuse," sõnas Luts

Arco Vara teenindusdivisjoni arendusjuhi Avo Rõõmussaare sõnul töötab Arco Vara pidevalt teenuste arendamise ning täiustamise nimel. "Uurime kliendi vajadusi ja pakume lahendused sellest lähtuvalt kõigis meie kuues riigis. Tasemel kohaliku oskusteabega ärikliendi nõustamisteenus lisab turule kahtlemata uut hingamist," sõnas Rõõmussaar.

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed