Kinnisvaraärimees Margus Reinsalu leiab, et arvestades praegust majandusseisu Ameerikas ja muljal maailmas, siis tuleks olla Eestis äriplaane tehes ettevaatlik.
"Kui vaadata, mis toimub USAs ja mujal, siis oleksin Eestis ettevaatlik," ütles Reinsalu.
Ettevõtja märkis, et üks hea viis riske hajutada on investeerida välismaale. "Ei tasu jääda ühe riigi keskseks. Kui me tegutseks ainult Eesti turul, oleksid riskid palju suuremad ja summad väiksemad. Eestis turg väike ja tegijaid palju, seetõttu on soovitav investeerida välismaale," nentis Reinsalu, lisades, et välisinvesteeringud teeksid Eestit tugevamaks ja siia tuleks lõppkokkuvõttes rohkem raha tagasi.
Reinsalu sõnul on maailmamajanduses tõuse ja langusi, kuid tegutsedes erinevatel turgudel, on võimalik tõuse ära kasutada. Lisaks raha liikumisele tekivad ärisuhted, kogemused, teadmised, ütles Reinsalu. "Mida väiksema summaga siseneda uuele turule, seda parem," andis ta veel nõu ärimeestele.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.26, 09:44
Renoveerimine ei pea olema stressirohke projekt
Renoveerimisest räägitakse Eestis palju, kuid praktikas lükatakse vajalikud tööd sageli aastaid edasi. Mitte ainult rahapuuduse tõttu, vaid seepärast, et kogu protsess tundub kinnisvaraomaniku jaoks keeruline ja killustatud. Tellides ühelt ettevõttelt aknad, teiselt soojustuse ja kolmandalt krohvimise, tuleb lisaks kogu tööd koordineerida ning loota, et kõik detailid omavahel kokku sobivad.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele