• 17.09.07, 14:20
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Nelja vanalinna korteri eest saaks villa Ibizale

Puhkajate paradiisiks kutsutaval Ibizal maksab luksvilla 70 miljonit krooni. Eestis saaks sama raha eest osta Tallinna vanalinnas 4 kõige kallimat hetkel müügis olevat korterit.
Ibizal saab uhke villa osta siis, kui taksus leidub 4,5 miljonit eurot (70200000 krooni). Pinda on kokku 800 m2, villas on 8 magamistuba ning 5 vannituba. Villast on vaade merele, samuti on seal 3 suurt elutuba ning koos terrassidega ka 2 suurt basseini, selgub portaalist ibizarealestate.eu.
Tallinna vanalinnas maksab kalleim korter 17100000 krooni. Korter on kahekorruseline, 3-toaline ning üldpinda on kokku 171 m2. Korteril on romantiline rõdu ja saun, kõrged võlvlaed ning kamin.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Müües maha villa Ibizal, võib Tallinasse soetada 4 kallist korterit vanalinna.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 22.04.26, 14:27
Tööstus seisakuid ei talu: uksed ja laadimissüsteemid määravad äris rohkem, kui esmapilgul paistab
Tööstus- ja logistikasektoris mõõdetakse edu sageli kiiruse ja efektiivsusega, kuid nende taga on ka detailid, millele kahjuks liiga harva mõeldakse. Märkama hakatakse neid alles siis, kui need ühel hetkel enam ei tööta. Üks katkine uks või tõrkuv laadimissüsteem võib aga peatada terve töövoo, tuues kaasa ajakulu ja korraliku rahalise kahju.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele