Viisnurga aktsia tegi täna kauplemise
esimesel poolel 14,9 protsendiliseralli ja maksis 88,25 krooni (5,64
eurot).
Väärtpaberi käive ulatus 473 000 kroonini.
Tänane Äripäev kirjutas, et Viisnurga jagunemisel tekib kinnisvarafirma, mille turuväärtus võib ületada ka Arco Vara turuväärtuse.
Viisnurk jagatakse kaheks 18. septembri seisuga.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Ühte tekkivasse firmasse Trigon Property Development koondatakse kõik Trigon Capitali suuremad arendusprojektid Kesk- ja Ida-Euroopas. Teise ettevõttesse jääb mööbli ja ehitusmaterjalide tootmine.
Seotud lood
Veetrasside ja -seadmete paigaldusel ei sõltu tulemus ainult materjalidest, vaid ka sellest, kuidas neid päris tööolukordades kasutatakse. Kui erinevad süsteemid ja tootjad objektil kokku saavad, tekivad sageli nüansid, mida standardlahendused ei kata. Sellele vastuseks on terviklahendus, mis ühendab materjalid, tehnilise toe ja praktilised koolitused, kus mängitakse läbi reaalseid tööolukordi.