• 04.09.07, 10:41
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Mart Altvee asub juhtima hiiglaslikku kinnisvaraprojekti

Alates tänasest asub endine SEB Eesti Ühispanga juhatuse esimees Mart Altvee juhtima Ecobay nimelist arendusprojekti Tallinnas Paljassaare poolsaarel.
Projekt hõlmab 48 hektarit mereäärset hoonestamata maad. Ecobay projekti arenduskontseptsioon on koostamisel.
“Tegemist on väga huvitava projektiga. Nii suure territooriumi planeerimine ja tulevane väljaehitamine ei oleTallinnas päris igapäevane,“ kommenteerib Mart Altvee oma uut väljakutset.
Ecobay arendusprojekt kuulub läbi Paljastor Kinnisvara OÜ samasse ettevõtete gruppi AS-iga Magnum, endise nimega AS Magnum Medical.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 12.01.26, 09:58
Stabiliseerimine kui alakasutatud võimalus Eesti taristuehituses
Taristuehituses on üks viga, mis maksab rohkem kui kõik teised kokku – probleemidega tegeletakse liiga hilja. Sageli alles siis, kui tee on juba lagunenud ja remont on vältimatu. Põhjus ei peitu enamasti nähtavas pealiskihis, vaid sügavamal: aluspinnases.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele