• 24.08.07, 10:57
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Itaallased projekteerivad Maardu kõrghoonet

Arhitektuuri- ja inseneribüroo Sirkel & Mall projekteerib koostöös Itaalia arhitekti ja arhitektibürooga Achille Michelizzi Architetto Maardu linna 15 korruselise kõrghoone.
Hoone alumistele korrustele on kavandatud äripinnad ja teistele korrustele Maardu linna parima vaatega korterid, teatas Sirkel & Mall.
Sirkel & Mall Tegevjuht Paavo Pärna sõnul on tegemist keerulise, kuid huvitava projektiga, sest uus kõrghoone peab sobituma olemasolevasse keskkonda ja andma linnale ka täiesti uue tähenduse.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Kõrghoonet arendab Erel Group AS tütarettevõte Maardu Arendus OÜ.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 18.03.26, 15:43
Sama hind, erinev vastutus. Mis jääb turvalahenduste pakkumisi võrreldes märkamata?
Kui ettevõte vajab oma kontorile, ehitus- või tööstusobjektile turvalahendust, siis tavaliselt algab protsess üsna sarnaselt. Koostatakse lähteülesanne, küsitakse pakkumised mitmelt pakkujalt ning kõrvutatakse hindasid. Kui pakkumiste hinnad on enam-vähem sarnased, tundub valik lihtne. Valitakse pakkuja, kes mahub etteantud eelarvesse ja kelle lahendus näib piisav.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele