Tallinna Ülikooli Karu tänava ühiselamu
remont ja möbleerimine ei saa kooliaasta alguseks ühele poole, sestap peavad
tudengid vähemalt 1,5 kuud põrandal madratsitel magama.
Karu 17 ühiselamu A-osas lõpeb remont septembriks ja B-osas 15. oktoobriks, kuid isegi A-ossa jõutakse mööbel sisse kolida alles oktoobri keskpaiku, tunnistas Tallinna Ülikooli suhtekorraldusosakonna juhataja Katrin Maack, et umbes 200 tudengit peavad 1,5 kuud magama põrandal madratsil, duši all saavat õppurid siiski käia juba septembris, kirjutas SL Õhtuleht.
Maack lisab, et suurem mure on esmakursuslastega, sest vanematel olijatel on ühikakoht juba varasemast olemas, samas ei jätkuvat madratsikohtigi kõigile, sest ühikas on tudengitele ammu kitsaks jäänud.
Seotud lood
Eestis projekteeritakse üha mahukamaid objekte, kus üks viga võib maksta miljoneid eurosid. Sellistes mastaapides nagu Rail Baltica, pole eksimisruumi ning seepärast usaldatakse Tekla Structuresi ülitäpset modelleerimist ja Trimble Connecti ühist inforuumi. See on ainus viis tuua veatu digitaalne mudel reaalsesse maailma, säästes aega ja hoides ära kulukad ümberehitused.