Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Arco Vara suuromanik müüs aktsiaid
Tallinna börsi andmetel on eelmisel nädalal
Arco Vara aktsiaid müünud Hillar-Peeter Luitsalu firma HM Investeeringud.
Tänase ehk 21. augusti seisuga oli Tallinna börsi andmetel HM Investeeringute osalus Arco Varas 19,45 protsenti. Eelmisel nädalal oli osalus veel 21,18 protsenti. Arco Vara teatel peab tegu olema väärtpaberikeskuse eksitusega, sest nende andmetel pole Luitsalu aktsiaid müünud.
Armatuuri sidumine võib tunduda väikese tööna, kuni seda tuleb teha sadu või tuhandeid kordi päevas. Siis hakkavad lugema nii ühe seose tegemiseks kuluvad sekundid kui ka traadikulu ja tööriista kasutusmugavus. Mida kiirem ja lihtsam on iga sidumine, seda suuremaks kasvab võit terve tööpäeva jooksul.