Eesti ÜRO missioon ja selle juht Tiina
Intelmann said Ühendriikide kohtus võidu neid petnud kinnisvarafirma New Start
üle.
New Start üüris oma sõnul organisatsioonile luksuskorteri, kuhu asus koos oma perega elama Tiina Intelmann, kirjutas Eesti Ekspress.
Korter oli avaruselt igati sobiv bankettide ja vastuvõttude pidamiseks. Hiljem tuli aga välja, et selles puuduvad nii soe vesi kui ka keskküte.
Samuti tuli pesemas käia sõprade juures või lähedal asuvas jõusaalis. Bankettide korraldamisest ei saanud üldse rääkidagi.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Neli kuud pärast üürilepingu kehtimahakkamist kolis pere välja ning Eesti ÜRO missioon kaebas New Starti kohtusse.
Seotud lood
10.-12. oktoobril toimub Tartus mess Ehitus ja Sisustus, millest võtab tänavu osa 70 ettevõtet, kelle tegevusvaldkonnad ulatuvad üldehitusest kuni sisustamiseni välja. Tulenevalt aastaajast pannakse palju rõhku energiasäästlike lahenduste tutvustamisele, kuid esitletakse ka sisustustrende. Eraldi väljapanek on pühendatud saunamajadele.