Soodsat üürikorterit otsiv üliõpilane võib
üha kuumenevate hindade jahenemist oodata alates septembri teisest poolest.
"Selle tõttu, et laenuintressid on nii suureks paisunud, ei saa paljud korteriostu lubada ja üüriturg elavneb," ütles Ober Hausi kinnisvaramaakler Raul Kangur Tartu Postimehele.
Värske ajalootudeng Kristiina Kull on korterit püüdnud leida juba kaks kuud, aga midagi sobivat pole leidnud.
Ühiselamujärjekorras on ta 595. kohal, mistõttu niipea sisse kolida pole võimalik. Kui neiu septembriks elukohta ei leia, läheb ta mõneks ajaks sugulaste juurde pesitsema, kuigi eelistab pigem omaette korteri soetada.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Kui sõiduautode maailmas on elektrisõidukid juba tavalised, siis nüüd on turule jõudnud ka täiselektriline rasketehnika. Elektrilised laadurid ja ekskavaatorid pakuvad alternatiivi neile, kes otsivad vaiksemaid, keskkonnasõbralikumaid ja madalamate ülalpidamiskuludega töömasinaid. XCMG on üks tootjatest, kelle valikus on mitmeid täiselektrilisi rasketehnikamudeleid, mis sobivad kasutamiseks Eesti tingimustes.