Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
49 miljoni krooniga saab osta Paris Hiltoni Hollywood Hillsi kodu
Megabeibe Paris Hiltoni 1926. aastal
ehitatudHispaania stiilis maja läks reedel müüki 4,25 miljoni dollariga
ehk umbes 49 miljoni krooniga, vahendas Yahoo!News
Kinnisvaraportaali andmetel on tegemist väga erilise kuulsusele kuulunud koduga.
Majas on neli magamistuba, kolm vannituba ja eraldi külaliste sviit ja kontor. Ühest magamistoast on ehitatud unelmate riidekapp.
Betooni kuivamine võib ehitusel osutuda oodatust palju pikemaks protsessiks. Kuigi sageli arvatakse, et suvine soojus kiirendab kuivamist automaatselt, ei pruugi see praktikas alati nii olla. Kui niiskus ei pääse ruumist piisavalt kiiresti välja, võib betoon jääda niiskeks ka siis, kui temperatuur on kõrge.
RKAS on renoveerimisvedur. Äsja sai renoveeritud Rahvusraamatukogu (arhitekt Raine Karp). Sama arhitekti loodud sarnase vormikeele ja sarnase paevoodriga rahvuslik Linnahall ootab renoveerimist ja kasutamist.