Hansuõue kortermajad olid neli tundi odavmüügis

Tiskre alguses Hansuõue elurajoonis olid
uued ehitatavad kortermajad neljapäeval kl 16-20 toimuval kliendipäeval
letihinnast kuni 440 000 krooni odavamad.

Odavmüüki pandi 11 korterit Taludevahe 112, 114, 116a kortermajades ja kaks ridaelamuboksi Kauri tee 10A. Müüjaks oli Artig Kinnisvara. Peamiselt olid hinnaalandusega müügis kolme- ja neljatoalised korterid, mis on valmis, kuid seisma jäänud.

Kõige suuremat allahindlust ehk 439 000 krooni pakuti kolmetoaliselt III korruse korterilt Taludevahe 116a, mis muidu maksis 2,2 mln krooni, kuid eile pärastlõunast maksis 1,76 mln krooni. Müügis oli kolm 1,6 mln kroonist kolmetoalist korterit, mis muudel päevadel maksid 1,9 mln krooni.

Ridaelamubokside hinda lasti alla350 000 krooni ehk 2,5 mln krooni peale.

Artig Kinnisvara turundusjuht Anu Põld rääkis pool tundi enne odavmüügi algust, et firma loodab kliendipäeval kõik need korterid maha müüa, kuna nädalase reklaamiaja jooksul on huvi olnud väga suur ja juba on ka broneeringuid tehtud. Tegemist on nõrgema vaatega korteritega, näiteks puudub merevaade või avaneb vaade naabermajale. Muidu on need majad valmis ja elanikud sees, rääkis ta. Põld lisas, et vaevalt odavhinnad homseks püsima jäävad, kuna nad lihtsalt loodavad täna kõik maha müüa.

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed