Aadressile Mustamäe tee 16 kerkiva
eksklusiivse A-klassi büroohoone esimese korruse hõivabSelveri
toidupood.
"Büroohoone esimese korruse ligi 2100 ruutmeetrit võtab enda alla Selveri toidupood," paljastas Pindi Kinnisvara äriklientuuri osakonna juhataja Hannes Käbi.
Käbisõnul on kaupluse kõrvale kavandatud kasöögikohad ning mitmed väiksemad teeninduspinnad, sealhulgas näiteks Hansapanga kontor. Ülejäänud seitsmel korrusel asub kokku ligi 10 000 ruutmeetrit büroopinda.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Tööstus- ja logistikasektoris mõõdetakse edu sageli kiiruse ja efektiivsusega, kuid nende taga on ka detailid, millele kahjuks liiga harva mõeldakse. Märkama hakatakse neid alles siis, kui need ühel hetkel enam ei tööta. Üks katkine uks või tõrkuv laadimissüsteem võib aga peatada terve töövoo, tuues kaasa ajakulu ja korraliku rahalise kahju.