Järvamaal on kinnisvarahinnad tõusnud
viimse kolme aastaga koguni 100 protsenti.
Saavutatud on hinnatase, mis ületab paljude potentsiaalsete ostjate ostuvõime ning tõusu korral ei oleks reaalsete tehinguteni enam võimalik jõuda, kirjutas Postimees.
Praegu küsivad paljud Paide ja Türi korteriomanikud oma korterite eest põhjendamatult kõrget hinda, kusjuures ka halvas seisukorras ja kehvema asukohaga korterite eest.
Järelturu korterite keskmised müügihinnad sõltuvad agajust korteri või maja seisukorrast ja asukohast, jäädes Paides vahemikku 8000-11 000 krooni ruutmeetri kohta.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Tänavu 30. tegutsemisaastat tähistav pereettevõte
Tammer OÜ tõenäoliselt ehitus- ja laevatööstuses tutvustamist ei vaja. Ettevõtte arengut on algusest peale vedanud strateegilised investeeringud innovatsiooni, tootearendusse ja töötajatesse, mis on loonud võimaluse koos muutuvate turgude ja tehnoloogiatega kasvada. Kuidas aga sai kohalikust väikefirmast Põhjamaade suurim projektipõhine metallustevalmistaja, mis ekspordib 90% oma toodangust?