• 02.07.07, 17:45
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Arco Vara: hinna langetamine on reklaaminipp

Arco Vara turundus- ja kommunikatsioonijuht Kadri Lindpere ütles, et Rime Kinnisvara Luha tänava korterite hinnalangus paistab reklaaminipina.
"Reklaamitud suuremad soodustused 380 000 ja 470 000 krooni on siiski 11-13% soodustused nimetatud korterite hinnast ja seega laiemaid järeldusi siit teha vast ei saa," ütles Lindpere.
Tema sõnul kujundab iga arendajaprojektide hinna- ja turundusstrateegia oma parimate võimete kohaselt, mõnedel projektidel piisab müügiargumendina ka projekti enda kvaliteedist ja asukohast.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 22.04.26, 14:13
Materjalist ei piisa: vee-ettevõtted ootavad partnerilt ka tehnilist tuge ja koolitust
Veetrasside ja -seadmete paigaldusel ei sõltu tulemus ainult materjalidest, vaid ka sellest, kuidas neid päris tööolukordades kasutatakse. Kui erinevad süsteemid ja tootjad objektil kokku saavad, tekivad sageli nüansid, mida standardlahendused ei kata. Sellele vastuseks on terviklahendus, mis ühendab materjalid, tehnilise toe ja praktilised koolitused, kus mängitakse läbi reaalseid tööolukordi.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele