Pärnu linna tänavuses eelarves on
kavandatud raha kolme munitsipaalelamu ehituseks.
Eile avati Liiva tänaval neist esimene, kus on 21 korterit, kaks järgmist kerkivad Rohu tänavale, kuhu tuleb kokku 42 korterit, kirjutas Pärnu Postimees.
Linnavalitsuse majandusosakonna elamumajanduse peaspetsialist Liivi Vaidla ütles, et õigusjärgsetele omanikele tagastatud majade üürnikele ehitatud kortermajades pole linnal üürivõlglasi.
"Kui ma õigesti mäletan, on vaid ühel inimesel olnud lühiajaline võlgnevus," täpsustas Vaidla.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Ehitus- ja geotehnilistes projektides seisavad insenerid sageli silmitsi pinnastega, mis ei vasta eeldatud kandvuse ja stabiilsuse nõuetele. Üheks tõhusaks ja maailmas väga laialdaselt kasutatavaks pinnaseparandusmeetodiks on killustiksammaste rajamine. See tehnoloogia võimaldab oluliselt parandada pinnase mehaanilisi omadusi ulatuslike väljakaevamisteta või kiirendada konstruktsioonide alla jääva pinnaste tihenemist.