• 25.06.07, 18:18
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Madonna ostis Londonis omale kuuenda majakese

Madonna omandas lõppenud nädalal veel ühe kinnisvara Londonis, kuuekorruselise maja hind oli üle 6 miljoni naela (140 mln krooni).
Marylebone`i linnaosas naabermajas elavad laulja (48) ja tema abikaasa Guy Ritchie (38) koos lastega praegu, kirjutas Daily Mail. Sealkandis kuulub neile veel kaks maja, mis on hõivatud teenijate-majakondsete poolt, lisaks veel kaks maja kesklinnas. Pere kogu kinnisvaraportfell on eesti rahas kümnekohaline summa.
Müüja Paul Davies tegi majaga hea äri, sest ise maksis ta seda eelmisel suvel ostes ligi kaks korda vähem. Ta on iseloomustanud kümne magamistoaga vana maja kui renoveerimist vajavat. "Lausa uskumatu, kuidas inimestele ei istu töötegemine. Töönädal algab esmaspäeva lõuna ajal ja lõpeb reede lõunal. Olen harjunud, et Ameerikas töötatakse seitse päeva nädalas," kaebas popstaar hiljuti tema kodu renoveerivate inglise töömeeste peale.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Ajalehe anonüümse allika sõnul oskab Madonna arvestada, et selle piirkonna hinnad on tõusmas ning on väidetavalt öelnud, et ostaks heal meelel terve tänava.
Ajaleht luges Madonna siin- ja sealpool Atlanti asuva kinnisvara väärtuseks ostuhindades kokku üle 40 miljoni naela (ligi miljard krooni).

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 03.10.25, 15:20
Tartu ehitus- ja sisustusmessil antakse nõu hoonete kaasajastamiseks ning sisustamiseks
10.-12. oktoobril toimub Tartus mess Ehitus ja Sisustus, millest võtab tänavu osa 70 ettevõtet, kelle tegevusvaldkonnad ulatuvad üldehitusest kuni sisustamiseni välja. Tulenevalt aastaajast pannakse palju rõhku energiasäästlike lahenduste tutvustamisele, kuid esitletakse ka sisustustrende. Eraldi väljapanek on pühendatud saunamajadele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele