Laupäeval 16.juunil
tutvustatakseviite uut elamuprojekti.
Domus Kinnisvara peibutabtulevasi Saare elamurajooni elanikke grillipeoga. Kliente oodatakse Tallinna külje alla Lääne-Eestile tüüpilisele kadakamaastikule homme kell 12-16.
Järjekordselt tutvustab Pindi Kinnisvararidaelamubokse ja paarismaju Uuesalu elamurajoonis Rae vallas kella 12 ja 16 vahel.
Gruss Invest OÜ näitab uusi kortereid Tallinnas Räga tänav 12 kella 12-st kuni 15-ni.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Nõmme linnaosas tutvustab Kinnisvarakeskus kortereid Vabaduse pst 185 majja pärastlõunal 13-15ni.
Suvepelinnas Pärnus näitab Krausberg Kinnisvara uusi kortereid Paju tänav 5 korterelamusse ajavahemikul 14-17.
Seotud lood
Tööstus- ja logistikasektoris mõõdetakse edu sageli kiiruse ja efektiivsusega, kuid nende taga on ka detailid, millele kahjuks liiga harva mõeldakse. Märkama hakatakse neid alles siis, kui need ühel hetkel enam ei tööta. Üks katkine uks või tõrkuv laadimissüsteem võib aga peatada terve töövoo, tuues kaasa ajakulu ja korraliku rahalise kahju.