Ärimees Viktor Siilats ütles aripaev.ee online-intervjuus, et usub, et kinnisvara krahh tuleb kindlasti ning selle mõjusid on ka praegu juba tunda.
Küsimusele,kui palju kannatab Info Ettevõtete Gruppi omanik Viktor Siilats, kui kinnisvaraturg langusesse läheb, vastas ärimees, et tema jaoks on põhiline ettevõtte kinnisvaraobjektide kasutusväärtus või emotsionaalne väärtus, mis on püsivama iseloomuga kui turuhind.
"Mul on ettevõtete kasutuses ja reservis mitmeid kinnisvaraobjekte, mille turuhind teeb kõik turumuutused kenasti kaasa," möönis Siilats.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.26, 09:44
Renoveerimine ei pea olema stressirohke projekt
Renoveerimisest räägitakse Eestis palju, kuid praktikas lükatakse vajalikud tööd sageli aastaid edasi. Mitte ainult rahapuuduse tõttu, vaid seepärast, et kogu protsess tundub kinnisvaraomaniku jaoks keeruline ja killustatud. Tellides ühelt ettevõttelt aknad, teiselt soojustuse ja kolmandalt krohvimise, tuleb lisaks kogu tööd koordineerida ning loota, et kõik detailid omavahel kokku sobivad.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele