• 14.06.07, 12:28
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Eramu Nõmmel saab mõisa hinnaga

Eesti kalleim maja on Nõmmel, mis maksab sama palju kui Kolga mõis, ligi 30 miljonit.
Kinnisvaraportaalist city24.ee leiab Eesti kalleima müügis oleva eramu, mis asub Tallinnas Nõmmel.Omanik küsib villa eest29,5 miljonit krooni. Maja on müügis sama hinnagajuba üle poole aasta.
Eliitmaja-villa asub Nõmme rohelises vööndis, Glehni pargis. Tegu on 506ruutmeetrise nägusa villaga, mille juurde kuulub1600ruutmeetrine iluaed.
Sama hinnaga võib soovija enda valdusse saada 1000ruutmeetrise üldpinnaga Kolga mõisa kompleksi, mille kinnistu suurus on 87,82 hektarit.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 01.06.26, 13:29
Nutikad akusalvestid muudavad päikeseenergia taas tasuvaks
Veel mõni aasta tagasi tähendas päikesepaneelide omamine sirgjoonelist äriloogikat: toodad elektrit, tarbid ise ning ülejäägi müüd hea hinnaga võrku. Täna on olukord energiaturul muutunud. Taastuvenergia tootmisvõimsusi on lisandunud omajagu ning päikeselistel tundidel tekib võrku suur ületootmine, mis surub börsihinna madalaks või isegi negatiivseks. Seetõttu on akusalvestid muutumas nii ehitus- kui ka põllumajandusettevõtete jaoks üheks olulisemaks investeeringuks energialahendustes.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele