• 14.06.07, 15:09
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Bachmann rajab Tallinna 350 miljonit maksva konverentsihotelli

Hotellioperaatorfirma Nordic Hotels ja kinnisvaraarendaja E.L.L. Kinnisvara rajavad267 numbritoaga äri- ja konverentsihotelli Nordic Hotel Forum, mille kogumaksumuseks on 350 miljonit krooni, teatasid projekti osalised.
"Meie eesmärk on luua hotellikülastajatele parim keskkond konverentsideks, puhkuseks ja vajadusel kontoriväliseks tööks," sõnas Nordic Hotel Forumi tegevdirektor Tarmo Bachmann. "Tööjõuturul on olukord küll pingeline, kuid tegelikult on palju andekaid inimesi tööjõuturul olemas, kes on oodanud just sellise tööandja turuletulekut, kes nende andeid väärtustab."
"Kuigi Tallinna hotellitubade arv on peagi lähenemas Helsingi omale, on meie hinnangul turul kohta just väga hea asukohaga äri- ja konverentsihotellidele,"ütles Nordic Hotels OÜ juhatuse esimees Feliks Mägus.
Hotell avab uksed aadressil Viru väljak 2a 9. detsembril. Nordic Hotel Forum annab tööd 120 inimesele.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 03.10.25, 15:20
Tartu ehitus- ja sisustusmessil antakse nõu hoonete kaasajastamiseks ning sisustamiseks
10.-12. oktoobril toimub Tartus mess Ehitus ja Sisustus, millest võtab tänavu osa 70 ettevõtet, kelle tegevusvaldkonnad ulatuvad üldehitusest kuni sisustamiseni välja. Tulenevalt aastaajast pannakse palju rõhku energiasäästlike lahenduste tutvustamisele, kuid esitletakse ka sisustustrende. Eraldi väljapanek on pühendatud saunamajadele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele