Ärimees Viktor Siilats ütles aripaev.ee
online-intervjuus, et arendab vaid oma ettevõtete opereerimiseks vajalikku
kinnisvara mitmel pool Eestis.
Küsimusele, mismoodi on Info Ettevõtete Gruppi omanik Viktor Siilats seotud kinnisvara arendamise või vahendamisega, vastas ärimees, et ostmise, arendamise ja müügiga ta kinnisvara valdkonnas ei tegele.
"Küll aga valmib Tartus peatselt uus autokeskus ja senise asemele tuleb büroohoone, mida hakkame välja rentima," paljastasta siiski ja nentis, et väga põnevaks tõotab kujuneda Järve City projekt. "Sellest on aga veel väga vara rääkida," möönis ta.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
PAROC® toob ehitusturule uue toote – PAROC
Linio 10cc. Tegemist on kaasaegse kivivilla soojusisolatsiooniplaadiga fassaadide jaoks (ETICS), mille mõlemad pooled on juba tehases kruntvärviga kaetud. See lahendus aitab ehitusplatsil tööd tõhusamalt korraldada, säästes paigaldusaega ja vähendades liimikulu.