Sauga vallas avati möödunud reedel
Hirvepargi uuselamurajooni esimene osa.
2005. aastal rajama hakatud uuselamurajoonis on praeguseks onkodu leidnud juba ligikaudu 200 inimest, kirjutas Pärnu Postimees.
Pärnu maavanem Toomas Kivimägi väljendas rahulolu, et Pärnu lähiümbruskonda on hakanud kerkima uusi hooneid, mis oluliselt kergendavad linnas valitsevat korteriprobleemi. Kivimägi rõõmustas seegi, et arendaja veab ettevõtmist tervikuna, ehitades koos majadega valmis infrastruktuuri.
Hirvepargi elamurajoonis kahe aasta jooksul valminud 156 korterist on müüdud 151. Järgmised neli neljakorruselist viilkatusega paarismaja 72 korteriga valmivad 2007. aasta lõpuks.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Rohesertifikaat on Eestis kinnisvara arendamisel muutumas järjest olulisemaks ning uute hoonete puhul on LEED või BREEAM sertifikaat juba paljudele arendajatele ja investoritele iseenesestmõistetav eesmärk, kuigi tegemist ei ole seadusest tuleneva nõudega, vaid eestvedajateks on ambitsioonikad ja teadlikud kinnisvaraarendajad.