• 11.06.07, 08:00
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Kodu ostes arvestatakse kiire edasimüügi võimalusega

Tihti hindavad inimesed kodu valides selle edasimüügivõimalusi lähiajal, kuid praktika näitab, et kodu seatakse sisse ja keskmiselt enne kümmet aastat selle edasimüügile ei mõelda, kirjutas Äripäev.
Aasta-aastalt hellitatakse end mõttega, kui palju on kodu hind tõusnud. Ära unustatakse aga see, et kui kodu vahetama hakata, on vahepeal kasvanud ka vahetuspindade väärtus.
Seega on suhe siiski enam-vähem sama kui kunagi kodu ostes.
Laenu abil kodu soetades tuleks esmalt läbi kaaluda kõik laenu tagasimakset mõjutavad tegurid ning alles seejärel alustada uue kodu otsinguid.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Enne panka minekut tuleks kindlasti arvutada enda jaoks välja, mis on tegelikult need summad, mida olete valmis igakuiselt laenuks maksma, jätkates samas oma tavapärast elurütmi.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 08.12.25, 10:38
Tammer 30: Eesti väiketootjast Skandinaavia tööstuse usaldusväärseks partneriks
Tänavu 30. tegutsemisaastat tähistav pereettevõte Tammer OÜ tõenäoliselt ehitus- ja laevatööstuses tutvustamist ei vaja. Ettevõtte arengut on algusest peale vedanud strateegilised investeeringud innovatsiooni, tootearendusse ja töötajatesse, mis on loonud võimaluse koos muutuvate turgude ja tehnoloogiatega kasvada. Kuidas aga sai kohalikust väikefirmast Põhjamaade suurim projektipõhine metallustevalmistaja, mis ekspordib 90% oma toodangust?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele