• 30.05.07, 13:00
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Tallinlaste korteriühistute laenust 5% maksab kinni linn

Tallinnalinn maksab tallinlaste korteriühistuste laenusummast kinni kuni viis protsenti.
Hansapank pakub Tallinna linnavalitsusega koostöös korteriühitustele viieks aastaks fikseeritud intressimääraga laenu.
Tallinna linn maksab viis protsenti laenust kinni nendele korteriühistutele, kus korteriomanikest üle 90 protsendi on tallinlased, kirjutab Postimees.
Tallinna registreeritud korteromanike protsent on alla 90, siis maksab linn laenust kinni 3,5 protsenti.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Hansapank annab Tallinna korteriühistutele viieaastase laenu intressiga 3,327 protsenti.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 05.02.26, 11:47
Elektriline rasketehnika võimaldab kuni 150 000 eurost võitu
Kui sõiduautode maailmas on elektrisõidukid juba tavalised, siis nüüd on turule jõudnud ka täiselektriline rasketehnika. Elektrilised laadurid ja ekskavaatorid pakuvad alternatiivi neile, kes otsivad vaiksemaid, keskkonnasõbralikumaid ja madalamate ülalpidamiskuludega töömasinaid. XCMG on üks tootjatest, kelle valikus on mitmeid täiselektrilisi rasketehnikamudeleid, mis sobivad kasutamiseks Eesti tingimustes.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele