• 08.05.07, 11:20
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Otepää kesklinna kerkib viiekordne hotell-spaa

Otepää vallavalitsus väljastas oma eelmisel istungil Go Groupile ehitusloa hotelli ehitamiseks kunagise kaubamaja kohale. Viiekorruseline hotell hakkab kandma nime Ugandi Hotel Spa, kirjutas Valgamaalane.
Arendaja Raigo Triik pakub ehitamise alguseks järgmist kevadet, maja peaks valmina 2008. aasta lõpus või 2009. aasta alguses. Investeeringu suurus on 150-160 miljonit krooni.
Maja fassaad tuleb käsitsi vormitud tellistest. Majas on pinda 5600 ruutmeetrit. Tänavakorrusele tulevad restoran, baar ja kauplused. Viiendale korrusele spaa ja terrass, kust avaneb vaade Otepää kuppelmaastikule.
Uue hotelli kerkimist ei toeta naabermajade elanikud. Otepää valla ehitusspetsialist Peeter Aunapuu sõnul mõjub hotell madalate majade vahel majakana. "Hotell ei ületa detailplaneeringus lubatut ja vald otsustas ehitusloa väljastada. Kuigi vaatepilt on harjumatu, usun, et hoone sulandub pikapeale miljöösse. Otepää on küll väike linn madalate majadega, kuid mõni kesklinna piirkond võib ju olla natuke kõrgemate majadega," lisas ta.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 12.01.26, 09:58
Stabiliseerimine kui alakasutatud võimalus Eesti taristuehituses
Taristuehituses on üks viga, mis maksab rohkem kui kõik teised kokku – probleemidega tegeletakse liiga hilja. Sageli alles siis, kui tee on juba lagunenud ja remont on vältimatu. Põhjus ei peitu enamasti nähtavas pealiskihis, vaid sügavamal: aluspinnases.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele