Taanis Põhja-Sjaellandil ehk Kopenhaagenist põhja pool asuvas Hørsholmis on müügis 14 ruutmeetri suurune suvila, mille eest küsib omanik ligi 8 miljonit Eesti krooni.
Maja väiksuse tõttu kujuneb suvemaja ühe ruutmeetri hinnaks veidi enam kui 285 000 Taani krooni ehk ligi 600 000 Eesti krooni, kirjutas Tarbija 24.
Kinnisvaraportaali andmetel asub maja aga üliheas kohas - vaid 100 meetri kaugusel Helsingøri viivast suurest maanteest ning järve ääres. Samuti võib öelda, et tegemist on merele lähedal asuva piirkonnaga.
Teadupärast on Kopenhaageni ja Helsingøri vahele jääv mererannik Taani üks enim hinnatud kinnisvarapiirkondi, kuhu on endale elamise või suvemaja soetanud paljud Taani kuulsad ja rikkad inimesed.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 07.07.26, 17:01
Rasketehnika turul loeb üha vähem ostuhind ja üha rohkem partneri võimekus
Eesti ehitusturgu on viimastel aastatel erinevad sündmused korralikult raputanud ning muutnud ka ettevõtete investeerimiskäitumist. Kui varem vaadati masinaparki uuendades eelkõige masina kvaliteeti ja tehnilisi omadusi, siis täna arvestatakse palju enamate näitajatega. Üha rohkem eelistatakse kasutatud tehnikat või rentimist ning ostuotsuse puhul muutub määravaks hoopis see, kas partner suudab masina rikke korral kiiresti uuesti tööle aidata.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele