Maa-ameti avaldatud Eesti 2006. aasta kinnisvaraturu ülevaatest selgub, et eelmisel aastal müüdi kõige kallimalt Tallinna kesklinna korter, mille ruutmeetri hind küündis pea 340 000 kroonini.
Samas kõige odavam Tallinnas müüdud korter asub Lasnamäel ja selle eest maksti 974 krooni ruutmeetrist. Seega haigutab kõige kallima ja kõige odavama korteri hinna vahel ligi 350kordne lõhe.
Kokku müüdi möödunud aastal Tallinnas pisut üle 12 000 korteri, mille keskmiseks hinnaks kujunes 22 211 krooni ruutmeetrist. Keskmine müüdud korteri pindala oli 55,4 ruutmeetrit.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 11.06.26, 11:36
Kaunis ja vastupidav: kuidas valida õige looduskivi sillutisele
Teede, platside ja terrasside rajamisel ei ole looduskivi ainult esteetiline valik, vaid tegu on ühe vastupidavaima ning ajas kestvaima lahendusega, mis sobib ühtviisi hästi nii koduaedadesse kui linnaruumi.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele