• 07.03.07, 17:12
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Uus Maa juht: spekulandid on kinnisvaraturult kadunud

Uus Maa Kinnisvarabüroo uus tegevjuht Mika Sucksdorff leiab Eestit Soomega võrreldes, et kuni majandus kasvab, ei hakka kinnisvarahinnad oluliselt kukkuma.
"Spekulandid on turult kadunud. Nad ei osta enam, sest ei saa kinnisvarast nii suurt kasumit kui varem. Praegune ostja on kodusoetaja," kirjeldas Sucksdorff Äripäevale praeguseid kinnisvara ostjaid.
Sucksdorff kinnisvarakrahhi tulemas ei näe: "Kui ma oskaksin sellist asja ette näha, oleksin maailma kõige parem majandusteadlane. Mina ei näe, et krahh tulekul oleks. Praegu turg normaliseerub ja stabiliseerub."

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Töökuulutused
  • 02.04.26, 15:12
SIRIN Development otsib oma meeskonda ehituse projektijuhti
Kandideerimise tähtaeg: 13.04.26

Viimased uudised

Saated
  • 10.04.26, 12:40
RKAS katsetab uudset hanget ja rajab uut trendi
RKAS on renoveerimisvedur. Äsja sai renoveeritud Rahvusraamatukogu (arhitekt Raine Karp). Sama arhitekti loodud sarnase vormikeele ja sarnase paevoodriga rahvuslik Linnahall ootab renoveerimist ja kasutamist.
Uudised
  • 10.04.26, 12:01
Renoveerimiseks ei tule enam sobivamat või odavamat aega
Uudised
  • 10.04.26, 11:46
Oma Ehitaja asetas Liveni Peakorterile esimese nurgakivi
Uudised
  • 10.04.26, 11:39
EKEL sai uue juhatuse
Uudised
  • 10.04.26, 11:33
Galerii: vaata, milline näeb välja hetkel Tallina suurim ehitusplats
Ruumilise aktsendi loomine tuleb sellele linnaruumile vaid kasuks
Uudised
  • 10.04.26, 08:44
Praktiline juhend betoonitöödeks: kuidas vältida plastsest kahanemisest tingitud pragunemist
Uudised
  • 10.04.26, 07:21
Pärnus tegutsev metallitööstus maksis Rootsi omanikele 7,5 miljonit dividendi
Uudised
  • 09.04.26, 13:36
Uusarenduse hinda kujundab suures osas aeg ja arendaja erihuvi

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele