IPC Esimene Rumeenia Emissioon võlakirjade lisaemissiooni märgiti üle 1,85 korda

IPC Esimene Rumeenia Emissioon viis 1.
veebruaril läbi täiendava võlakirjaemissiooni kinnisvaraarendusprojektide
finantseerimiseks Rumeenias, teatas ettevõte.

IPC Esimene Rumeenia Emissioon OÜ emiteeris 2006.a aprillis võlakirju mahus 4 120 000 eurot, mille arvelt finantseeriti kinnisvara arendusprojekte Rumeenias. Algselt kavandatust suurema ehitusmahu tõttu kaasati kinnise lisaemissiooniga 603 000 eurot. Märkimisavaldusi esitati summas 1 115 000 eurot ning märkijateks olid Eesti erainvestorid.

Arendusprojektideks on keskklassi korterelamud Bukarestis kokku 412 korteriga, mille ehitus algab paari kuu jooksul ning valmivad 2008. aastal.

Võlakirjade eeldatav tähtaeg on 2008.a ning oodatav tulusus on ligikaudu 39% aastas.

IPC Real Estate AS on Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mille tegevus on keskendunud kinnisvaraarendusele, -investeeringutele ja –vahendusele Rumeenias. IPC Real Estate on alustanud kolme korterelamu arendusprojektiga Bukarestis kokku ligi 650 korteriga. Läbi IPC investeerimisprogrammide on Rumeenia kinnisvaraturule investeerinud erainvestorid ja pensionifondid Baltikumist ja Skandinaaviast. Koostöös Arco Varaga on IPC asutanud Bukarestis kinnisvarabüroo, mille eesmärgiks on jõuda järgnevate aastate jooksul Rumeenia turuliidrite hulka.

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed