Vastavalt Q Vara osanike 05. veebruaril 2007 vastu võetud otsusele kinnitati ettevõtte uueks nõukogu liikmeks Ivo Lillepea.
Lillepea volitused algavad 17. veebruaril 2007, tähtajaga 2 aastat. Ivo Lillepea kuulus vahemikus 2003-2006 Q Vara juhatusse, teatas ettevõte. Samuti kuulub ta Q Vara emaettevõtte OÜ SLProductions juhatusse.
Sama osanike otsuse alusel kutsuti alates 17. veebruarist 2007 Q Vara nõukogust tagasi Peeter Põldaru.
Samuti pikendati nõukogu liikmete Alo Lillepea ja Jürgen Järviku volitusi nõukogu liikmena alates 17. veebruarist 2007 järgmiseks kaheks (2) aastaks. Otsuse järgselt kuuluvad Q Vara OÜ nõukogusse Alo Lillepea, Ivo Lillepea ja Jürgen Järvik.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 07.07.26, 17:01
Rasketehnika turul loeb üha vähem ostuhind ja üha rohkem partneri võimekus
Eesti ehitusturgu on viimastel aastatel erinevad sündmused korralikult raputanud ning muutnud ka ettevõtete investeerimiskäitumist. Kui varem vaadati masinaparki uuendades eelkõige masina kvaliteeti ja tehnilisi omadusi, siis täna arvestatakse palju enamate näitajatega. Üha rohkem eelistatakse kasutatud tehnikat või rentimist ning ostuotsuse puhul muutub määravaks hoopis see, kas partner suudab masina rikke korral kiiresti uuesti tööle aidata.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele