• 13.02.07, 10:23
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Vanasadama piirkonnast kujuneb atraktiivne keskus

Tallinna linnavalitsus sõlmib aktsiaseltsiga Tallinna Sadam ühiste kavatsuste kokkuleppe, mille eesmärgiks on eeleskiisi väljatöötamisega alanud koostöö jätkamine Vanasadama lõunapoolse ala planeerimisel ning arendamisel, teatas Tallinna pressiteenistus.
Abilinnapea Kalev Kallo sõnul kuulusid Vanasadama ala planeeringu eeleskiisi koostanud töögruppi Tallinna linnaplaneerimise ameti, Tallinna Sadama, Tallinki ja Bestok Kinnisvara esindajad. "Töögrupi loomise eesmärgiks oli kaasata planeerimisprotsessi juba algstaadiumis võimalikult paljud huvitatud osapooled," selgitas Kallo.
Sadama planeeringu koostamise aluseks on pikaajaline strateegia "Tallinn 2025", Tallinna üldplaneering ning Paljassaare ja Russalka vahelise ala üldplaneering. Sadama arenduse eesmärgiks on kujundada piirkonda terviklik, multifunktsionaalne asum.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 27.03.26, 09:25
Katuseaken ei ole enam ainult valgusallikas, vaid osa hoone energiatõhususest
Lamekatuste puhul on loomuliku valguse lahendamine olnud kompromiss tehniliste piirangute ja arhitektuursete ambitsioonide vahel. Viimastel aastatel on aga katuseakende tehnoloogia areng seda tasakaalu muutnud. Üha enam nähakse katuseakent lahendusena, mis aitab korraga tuua ruumi valgust, tagada ventilatsiooni ning hoida energiakulud kontrolli all.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele