Klaipeda elanikud, kes otsustasid osta
kortereid uude elamusse kesklinnas, on praegu sunnitud maksma kaks korda rohkem
kui algne hind.
Leedukad, kes kirjutasid alla ostulepingule, peaksid lähiajal korteritesse sisse kolima, vahendas BBN. Kinnisvaraarendajad esitasid ostjatele ultimaatumi: kas maksta või astuda minema.
Tulevased ruumikate korterite omanikud sõlmisid korteri müüjaga Laivyno Inzinerijos Centras lepingu juba 2005. aasta kevadsuvel.
Ostjad maksid arendajale mõned tuhanded litid juba ettemaksuna. Sel ajal lubasid arendajad, et uus kõrghoone valmib 2006. aasta keskpaigaks.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Nüüd kavatsevad ostjad palgata endale advokaadi ja minna kohtusse oma õigusi kaitsma.
Seotud lood
Jätkusuutlikkus ja rohelisus ei ole enam ammu nišiteema, vaid eeldus, et tootmis- ja ehitusettevõte saaks üldse rahvusvahelisel turul kaasa rääkida. See tähendab, et tootjal peab olema täielik ülevaade nii materjalide päritolust, tootmisprotsessist kui ka sellest, mis saab toodetest pärast nende elukaare lõppu.