Tullio Liblik müüs maadevahetusega saadud
kaks Pärnu kesklinna krunti 17,7 miljoni krooniga.
Skandaalse maadevahetuse käigus sai Liblik 2005. aasta märtsis keskkonnaminister Villu Reiljanilt kaks krunti Pärnu kesklinnas, viis krunti Tallinnas, Haapsalus ja Sillamäel, kirjutas Eesti Ekspress. Liblik andis riigile vastu tüki Pirita jõeoru maastikukaitsealast, mille väärtuseks oli novembris hinnatud 14,8 miljonit krooni.
13. septembril 2005 müüs Liblik Pärnu kesklinna kinnistud edasi 17,7 miljoni krooniga. Seega maksid kaks Pärnu krunti pool aastat pärast vahetust rohkem kui vahetuse hetkel seitse krunti.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Fassaad on maja visiitkaart ning väga oluline osa hoone vastupidavusest ja väärtusest. Eesti kliimas peab välisviimistlus taluma vihma, lund, päikest ja suuri temperatuurikõikumisi, säilitades samal ajal oma välimuse. Just seetõttu on fassaadiplaadid muutunud üha kindlamaks valikuks nii uute majade ehitamisel kui ka vanemate hoonete renoveerimisel, kinnitavad terviklikke fassaadilahendusi pakkuva FixFas OÜ eksperdid.