Kinnisvara- ja kasiinoärimehena tuntud
Margus Reinsalu osalusega firma Property Logic ostis hiljaaegu saare Brasiilia
idarannikul, kirjutas Eesti Päevaleht.
Suuruselt Ruhnu saarega võrreldaval troopilisel Ilha de Cajaibal viiakse ellu kinnisvaraprojekt, mille maksumuseks peab Reinsalu ise miljardit USA dollarit (üle 12 miljardi krooni).
“Brasiilia sobis meile hästi, arenev turg, tugev nõudlus puhkekinnisvara järele,” märkis Reinsalu. 11-ruutkilomeetrise saare, kus paikneb 1712. aastast pärinev samanimeline mõisakompleks, ostis Reinsalu firma tervenisti eraomanike käest. Ostuni jõuti varasemate kontaktide ja sõprade kaudu.
Reinsalu sõnul on Brasiilia projektist veel vara rääkida, sest planeeringut alles tehakse, aga üldplaan on rajada viietärnikuurort, Ilha de Cajaiba saarele tuleb 5000 villat ja luksuskorterit ning kuus tippklassi hotelli mitme tuhande toaga.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Tallinna südamesse, otse sadama kõrvale, kerkib kaasaegne äri- ja elukondlik kvartal. Projekti arendab US Real Estate, ehitussüvendi peatöövõtjaks on Bildgren Ehitus ning automatiseeritud jälgimissüsteemide paigaldusel osales GEO-Instruments Polska – automatiseeritud geotehniliste, konstruktsioonide ja keskkonnaseire süsteemidele spetsialiseerunud ettevõte, mis pakkus terviklikku mõõtelahendust keerukate geotehniliste tööde teostamiseks kaevetööde toestamise käigus.