• 21.12.06, 16:22
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Eesti Ehitus ehitab Eesti Raudteele peamaja

AS Eesti Ehitus ja AS-i EE Grupp tütarettevõte AS Eurox sõlmisid 21. detsembril 2006. a ehituse töövõtulepingu AS-i Eesti Raudtee peamaja ehituseks aadressil Toompuiestee 35, Tallinn.
Mainitud kinnistu hoonestamise konkursi, mille tulemusena rajatakse sinna 7-korruseline büroohoone vastavalt Eesti Raudtee poolt koostatud ehitusprojektile, võitsid AS Eesti Ehitus ja AS Eurox ühispakkumisena, teatas Tallinna börs.
Lepingu hind on 179 000 000 Eesti krooni (EUR 11 440 185), millele lisandub käibemaks. Hoone valmib aastal 2008.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 05.02.26, 11:47
Elektriline rasketehnika võimaldab kuni 150 000 eurost võitu
Kui sõiduautode maailmas on elektrisõidukid juba tavalised, siis nüüd on turule jõudnud ka täiselektriline rasketehnika. Elektrilised laadurid ja ekskavaatorid pakuvad alternatiivi neile, kes otsivad vaiksemaid, keskkonnasõbralikumaid ja madalamate ülalpidamiskuludega töömasinaid. XCMG on üks tootjatest, kelle valikus on mitmeid täiselektrilisi rasketehnikamudeleid, mis sobivad kasutamiseks Eesti tingimustes.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele