• 11.12.06, 08:11
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Elva Arbi järve äärde plaanitakse tervisekeskust

Elva ettevõtja, klaasivabrikant Tõnu Aigro tutvustas linnavalitsusele mõtet rajada Elvasse Arbi järve kaldale vabaaja- ja tervisespordikeskus, kirjutas Eesti Päevaleht.
“Sinna tuleks basseinid ja kohad muude võimalike veeprotseduuride jaoks, võib-olla ka keeglisaal ja veel midagi,“ sõnas Aigro.
“Tõenäoliselt tunneb asja vastu huvi ka suurettevõtja Are Altraja. Tervisespordikeskus võib olla viimatinimetatule tõukejõuks, et ta siia oma ammuplaanitud hotelli ehitaks.”
Elva abilinnapea Reno Laidre kinnitas, et linn on sellest ettevõtmisest väga huvitatud ja seetõttu ka üks suuremaid Aigro idee toetajaid.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 22.04.26, 14:27
Tööstus seisakuid ei talu: uksed ja laadimissüsteemid määravad äris rohkem, kui esmapilgul paistab
Tööstus- ja logistikasektoris mõõdetakse edu sageli kiiruse ja efektiivsusega, kuid nende taga on ka detailid, millele kahjuks liiga harva mõeldakse. Märkama hakatakse neid alles siis, kui need ühel hetkel enam ei tööta. Üks katkine uks või tõrkuv laadimissüsteem võib aga peatada terve töövoo, tuues kaasa ajakulu ja korraliku rahalise kahju.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele