Suusakuningas Jaak Mael on
kinnisvaraärimees Arti Arakasega ühine firma ning Mae sõnul on Arakas sõnapidaja
mees.
Suusahuvilise kinnisvaraärimehe Arti Arakase heldet kätt ja avatud kukrut on lisaks poliitikutele tunda saanud ka olümpiavõitja Kristina Šmigun ja Jaak Mae.
Mae räägib Arakasest pikemalt homses Äripäeva persooniloos.
"Arakas on sihikindel, lubatusi täitev ja otsekohene," iseloomustab Mae, kellel on koos Arakasega ka ühine firma OÜ Jackal. See tegeleb äriregistri järgi Arakase meelistöö kinnisvaraarendusega.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Loe pikemalt homsest Äripäevast.
Seotud lood
Renoveerimisest räägitakse Eestis palju, kuid praktikas lükatakse vajalikud tööd sageli aastaid edasi. Mitte ainult rahapuuduse tõttu, vaid seepärast, et kogu protsess tundub kinnisvaraomaniku jaoks keeruline ja killustatud. Tellides ühelt ettevõttelt aknad, teiselt soojustuse ja kolmandalt krohvimise, tuleb lisaks kogu tööd koordineerida ning loota, et kõik detailid omavahel kokku sobivad.