• 05.12.06, 17:48
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Enamik lugejatest näeb probleeme kinnisvaraturul

Enamik aripaev.ee päevaküsimusele vastanud 317st lugejast arvas kell 17.45, et Arco Vara projektide toppamine on kinnisvaraturule ohtlik.
Küsimusele, kas Arco Vara projektide toppamine on kinnisvaraturule ohtlik, vastas 30 protsenti lugejatest jaatavalt.
37 protsenti lugejatest ütles, et ohtlik on see ainult siis, kui probleemid tekivad teistelgi kinnisvaraarendajatel. Seega näeb enamik aripaev.ee lugejatest võimalust, et kinnisvaraturul võib probleeme tulla.
33 protsenti oli seisukohal, et see pole ohtlik.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 13.03.26, 17:14
Kuressaare padelihallis summutab heli Ruukki akustiline lahendus
Kuressaarde rajatud kaasaegse padelihalli projekteerimisel pöörati erilist tähelepanu ruumi akustikale, et vältida suurtele spordiruumidele omast kaja ja müra. Lahenduseks valiti Ruukki perforeeritud akustiline kandev katuslae profiil Acub, millesse on heli neeldumine juba sisse integreeritud. Praktika näitab, et läbimõeldud akustika parandab oluliselt nii kasutusmugavust kui ka hoone üldist kvaliteeti.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele