Igal aastal vähemalt korra või kaks Krimmis seiklev Alex Lepajõe naasis päras viimast reisi värske kinnisvara omanikuna.
"Magneti" üks saatejuhte teemat pikemalt kommenteerida ei soovinud. "See on midagi sümboolset," ütles ta Kroonikale.
Tegemist on pisikese majakesega, mis midagi ei maksnudki. Pealegi asuvat see Mustast merest kaugel. Tallinnas omab Lepajõe korterit vanalinnas Pikal tänaval.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 10.08.26, 06:00
Milline on ehitusmaterjalide osa hoonete LEED sertifitseerimisel? Golden Gate’i kogemuslugu
Rohesertifikaat on Eestis kinnisvara arendamisel muutumas järjest olulisemaks ning uute hoonete puhul on LEED või BREEAM sertifikaat juba paljudele arendajatele ja investoritele iseenesestmõistetav eesmärk, kuigi tegemist ei ole seadusest tuleneva nõudega, vaid eestvedajateks on ambitsioonikad ja teadlikud kinnisvaraarendajad.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele