Äripäev avalikustas neljapäeva õhtul kell 20.30 ballil TOP 100 Eesti edukaima ettevõtte, milleks osutus Märt Vooglaiule kuuluv Manutent.
Vooglaiu firma Manutent on viie aastaga kasvanud rahvusvaheliseks kinnisvaraarendusfirmaks, mille arendatavate projektide kogumaksumus ulatub mitme miljardi kroonini. Mitmed pankrotid üle elanud Vooglaiule on tänavune aasta tõelise rahasaju kaasa toonud.
Ta ostis turvaärimees Urmas Sõõrumaalt Manutendi välja ja see toob talle ka häid dividende. Vooglaid on ostnud Hispaaniasse pea saja miljoni krooniseid villasid, investeerib Riia ja Peterburi kinnisvaraturule.
Äripäeva rikaste edetabelis on Vooglaid tänavu 561,5 miljoni krooniga 36. kohal.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 08.06.26, 14:12
Laduks 15: ettevõte, mis on 15 aastat keskendunud ainult Eesti turule ja kliendile
“Me pole kunagi öelnud, et tahame olla kõige suuremad. Oleme alati tahtnud olla kõige paremad,” ütleb tõstuste, tööstususte, tuletõkkeuste ning laadimisseadmete lahendustele spetsialiseerunud ettevõtte Laduks tegevjuht Holger Tasane. Kui 2008.–2009. aasta kriisi ajal rääkisid ettevõtted peamiselt eksportimisest ja Skandinaavia turgude vallutamisest, siis Laduks otsustas minna vastassuunas ning nägi võimalust Eesti klientides ja siinses ehitussektoris.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele