Haapsalus Posti 24 asuvasse vanasse
kortermajja tulevad renoveerimistööde lõppedes kohvik, apteek ja
büroopinnad.
Kevadel ostsid Aarete Kinnisvara OÜ omanikud Hille Kanter ja Silvi Merilo Haapsalu peatänava ääres asuva kortermaja, et ehitada sinna büroo– ja rendipinnad, kirjutas Lääne Elu. „Tegelikult oleme seda maja juba pikka aega oma kontori aknast jälginud ja plaan selle ostmiseks sai lõpuks sel kevadel teoks," rääkis Kanter.
Tema sõnul on esimene korrus majast juba välja renditud ja lepingud sõlmitud. „Järgmise aasta 1. juuniks peab alumine korrus valmis olema," ütles Kanter.
Teine korrus majast võib valmida hiljem, kindlat kuupäeva Merilo veel öelda ei osanud. Küll aga teadis ta kinnisvaramaaklerina, et büroopindade järele nõudlus aina kasvab.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Varem oli Posti 24 asuvas puumajas korterelamu, mis riigi taasiseseisvumise järel omanikule tagastati ja on aastaid tühjalt seisnud.
Seotud lood
Teede, platside ja terrasside rajamisel ei ole looduskivi ainult esteetiline valik, vaid tegu on ühe vastupidavaima ning ajas kestvaima lahendusega, mis sobib ühtviisi hästi nii koduaedadesse kui linnaruumi.