• 14.11.06, 12:14
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Rikkad leedulased ostavad kinnisvara Türgis, Hispaanias ja Bulgaarias

Jõukad leedulased on aina rohkem huvitatud endale teise kodu ostmisest välismaal, eriti lõunamaades.
Kinnisvarabüroo InReal andmetel ostavad rikkad leedulased endale maju soojades maades, sest Baltimaade ranniku ääres on piiratud võimalused endale kinnisvara soetamiseks, kirjutas BBN.
InReali direktori Rimas Kirdulise sõnul on kõige populaarsemad kohad leedulaste seas Türgi, Hispaania ja Bulgaaria.
Samas puudub statistika selle kohta palju leedulased omavad kinnisvara välismaal.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Sampo Bankase juhatuse liikme Norbertas Zioba sõnul kogub Leedus populaarsust välismaale kinnisvara ostmine kui üks investeerimise vorm.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 22.04.26, 14:27
Tööstus seisakuid ei talu: uksed ja laadimissüsteemid määravad äris rohkem, kui esmapilgul paistab
Tööstus- ja logistikasektoris mõõdetakse edu sageli kiiruse ja efektiivsusega, kuid nende taga on ka detailid, millele kahjuks liiga harva mõeldakse. Märkama hakatakse neid alles siis, kui need ühel hetkel enam ei tööta. Üks katkine uks või tõrkuv laadimissüsteem võib aga peatada terve töövoo, tuues kaasa ajakulu ja korraliku rahalise kahju.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele