• 16.10.06, 14:24
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Neste Oil müüb Soome bensiinijaamad Iisraeli investorile

Neste Oil müüb Soomes 73 bensiinijaama kinnistut Best Chain Ltd-le, mille uueks omanikuks on rahvusvaheline investeerimisfirma, mille emafirma on Tel Avivi börsil noteeritud Delek Real Estate Ltd.
Kinnistute müügihinnaks on kokku lepitud 118 miljonit eurot (1,8 miljardit krooni) ja Neste Oil ennustab tehingust saada IV kvartali lisakasumiks 65 miljonit eurot ehk miljard krooni, kirjutab Taloussanomat. Tehingust jäävad välja kütusemahutid ja kütusemüügiga tegelemiseks vajalikud inventar.
Nestel on Soomes kokku 890 bensiinijaama.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 08.12.25, 10:38
Tammer 30: Eesti väiketootjast Skandinaavia tööstuse usaldusväärseks partneriks
Tänavu 30. tegutsemisaastat tähistav pereettevõte Tammer OÜ tõenäoliselt ehitus- ja laevatööstuses tutvustamist ei vaja. Ettevõtte arengut on algusest peale vedanud strateegilised investeeringud innovatsiooni, tootearendusse ja töötajatesse, mis on loonud võimaluse koos muutuvate turgude ja tehnoloogiatega kasvada. Kuidas aga sai kohalikust väikefirmast Põhjamaade suurim projektipõhine metallustevalmistaja, mis ekspordib 90% oma toodangust?

Hetkel kuum

Tagasi Ehitusuudised esilehele