• 03.10.06, 16:53
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Volta tehasest saab uus elamukvartal

Elektrimootorite tootmisega tegelenud Volta tehase ligi kümne hektari suurusele maa-alale Tallinnas Kalamaja piiril ehitatakse terviklik elamukvartal, kirjutab Postimees Online.
Ehitusfirma Koger & Partnerid on asunud maja ümber ehitama, et rajada sinna inimestele terviklik elamuala."Plaan on kujundada kogu kvartal niisuguseks elamualaks, kus inimestel on kõik eluks vajalik olemas," selgitas Koger & Partnerid arendusdirektor Veiko Veskiväli. "Praegu töötame alles koos maa omaniku Voltaga välja suuremat visiooni."
Veskiväli sõnul on inimeste huvi nende korterite vastu suur. Arhitektuuribüroo Ehala & Irik projekti järgi liigendatud maja peaks hästi sobima Kalamaja keskkonda. Elamusse tuleb kokku 110 korterit.
Volta kvartal on üha rohkem hinda mineva Kalamaja asumi pikendus.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 03.07.25, 10:46
Kuidas muudab uus isolatsiooniplaat fassaadi paigaldamise kiiremaks ja säästlikumaks?"
PAROC® toob ehitusturule uue toote – PAROC Linio 10cc. Tegemist on kaasaegse kivivilla soojusisolatsiooniplaadiga fassaadide jaoks (ETICS), mille mõlemad pooled on juba tehases kruntvärviga kaetud. See lahendus aitab ehitusplatsil tööd tõhusamalt korraldada, säästes paigaldusaega ja vähendades liimikulu.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele