Kinnisvarafirma Uus Maa hinnangul on Pärnu maantee piirkond kesklinnast Laagrini üks peamiseid perspektiivsemaid äripiirkondi Tallinnas.
Pärnu maantee tugevaks eeliseks on kõrgelt arenenud infrastruktuur, hea ligipääs nii kesklinna kui ka teistesse linnaosadesse.
Käsikäes äripindadega areneb mööda Pärnu maanteed ka elamispindade turg, leiab Uus Maa homme ilmuvas ÄP kinnisvara teatmikus.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 07.07.26, 17:01
Rasketehnika turul loeb üha vähem ostuhind ja üha rohkem partneri võimekus
Eesti ehitusturgu on viimastel aastatel erinevad sündmused korralikult raputanud ning muutnud ka ettevõtete investeerimiskäitumist. Kui varem vaadati masinaparki uuendades eelkõige masina kvaliteeti ja tehnilisi omadusi, siis täna arvestatakse palju enamate näitajatega. Üha rohkem eelistatakse kasutatud tehnikat või rentimist ning ostuotsuse puhul muutub määravaks hoopis see, kas partner suudab masina rikke korral kiiresti uuesti tööle aidata.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele